"Aynı Gün Kargo" İbaresi Bulunmayan Ürünler, Sipariş Üzerine İmal Edilerek, 3 İŞ GÜNÜ İÇİNDE KARGOLANMAKTADIR!
Siparişinizi imalat ve kargo süresini göz önüne alarak, etkinliğinizden bir hafta önce vermenizi rica ederiz.
Cumartesi ve Pazar Günleri Kargo Gönderisi Yapılmamaktadır.

Üye Girişi Bayi Girişi Yeni Üyelik Anasayfa Benim Sayfam Müşteri Hizmetleri Yardım Bilgi Formu Sepetim
İndirimli Ürünler Yeni Ürünler Mağazalarımız
Yardım

Ürün Garantisi

Mağazamızdaki ürünler imalatçı veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir.
Garanti ve İade Şartları

Kostümcüm'den aldığınız her ürün, Kostümcüm Tekstil İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti.’nin garantisi altındadır.

Tüketici; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde Kostümcüm ürünlerini reddederek cayma hakkına sahiptir. Ancak, tüketicinin cayma hakkına sahip olabilmesi için, Kostümcüm ürünlerinin ambalajının açılmamış, kesinlikle giyilmemiş, kullanılmamış, etiketi ve barkodu üzerinden sökülmemiş olmalıdır.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz Kostümcüm ürünlerinin paketlerini teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer Kostümcüm ürünlerinde herhangi bir zarar veya eksik varsa kargo firmasına tutanak tutturarak Kostümcüm ürünlerini teslim almayınız. Kostümcüm’ün ürünleri teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş vesair şekildeki Kostümcüm ürünlerinin iadesi kabul edilmez.

Müşteri, Kostümcüm ürünlerini, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşteri, satın almak istediği bir ürünün ödemesini yaptıktan sonra ürünün teslimatı yapılmadan cayma hakkına sahiptir.Müşteri 0 212 470 65 65 no'lu  numaradan veya info@kostumcum.com mail adresinden  müşteri hizmetleri temsilcisine sipariş numarasını vererek;siparişinin iptali ve ürün bedelinin kartına-hesabına iadesini isteme hakkına sahiptir.Bu durumda, on (10) gün içerisinde ödemesini yapmış olduğu ürün bedeli iade edilir.

Müşterinin, Kostümcüm ürünlerini iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Kostümcüm' e ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

Kostümcüm, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen Kostümcüm ürünlerinde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.


 

Kostümcüm
Halloween Kostümleri, Cadılar Bayramı Kostümleri
Noel Baba Kostümü


Kostümcüm Tekstil İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | Bakırköy Mağaza Adresimiz: Zeytinlik Mh. Odabaşı Sk. No.11 Bakırköy / İstanbul | Telefon: (212) 697 80 80 | info@kostumcum.com
Çalışma Saatlerimiz  |  Hafta içi 10:00-17:00  |  C.tesi 10:00-15:00 | Pazar KAPALI